Komponenty policových regálů - Hloubka - 500 mm

Chcete si poskládat regál podle svých potřeb nebo rozšířit stávající policové regály o další police? Právě pro vás je připravena tato kategorie. Najdete tu hotové moduly pro  policový systém VARIMO - regálové police a rámy v různých rozměrových konfiguracích. Předpřipravené moduly jsou produkty, které obsahují všechny potřebné součásti (základní komponenty) pro jejich sestavení. Slouží pro snadnou orientaci v rozměrech a rychlejší nákup, než kdybyste vybírali základní díly po jednom.

Potřebujete vyměnit poškozený díl vašeho regálu? V kategorii náhradních dílů najdete vše potřebné pro tyto případy - základní regálové komponenty jsou sloupy, patky, krytky, traverzy policové panely.

Všechny regálové komponenty a moduly vyrábíme z certifikované oceli vysoké kvality. Promyšlená konstrukce komponent zajišťuje vysokou nosnost a zároveň snadnou bezšroubovou montáž policových regálů. Pozinkovaný povrch zaručuje stálost a trvanlivost jednotlivých dílů i celých regálů.

Články

Zaměření a cenová nabídka regálů ZDARMA

Nezávazná poptávka policových regálůPotřebujete regálovou sestavu na míru nebo zařídit větší skladový prostor a nechcete regály vybírat po jednom na e-shopu?

Jednoduše nám napište nezávaznou poptávku - rádi s vámi vše probereme, přijedeme zaměřit váš prostor a vytvoříme vám cenovou nabídku. To vše zdarma.

NEZÁVAZNOU POPTÁVKU nám můžete poslat ZDE >>