Komponenty policových regálů UNIRACK

V této kategorii najdete komponenty policových regálů UNIRACK od firmy METALSISTEM. Jednotlivé komponenty umožňují variabilní sestavení regálů v rozměrech a konfiguracích podle vašich potřeb.

Najdete zde hlavně předkonfigurované moduly pro pohodlný a rychlý výběr: policové moduly a regálové rámy. Moduly jsou předkonfigurované díly, které v sobě jakožto produkt obsahují všechny potřebé součásti k sestavení.

Dále zde najdete také základní regálové díly pro vytvoření regálových polic: policové podlážky policové nosníky. Jedná se o díly SUPER/UNIRACK, které lze bez problému využít pro oba tyto sytémy.

Všechny regálové komponenty jsou vyrobeny z certifikované oceli a jsou k dispozici v široké škále rozměrů. Povrch je pozinkovaný metodou SENDZIMIR, která tvoří celostříbrnou bezlístkovou strukturu. Zajišťuje regálovým dílům výbornou trvanlivost a ochranu proti oděru a korozi.

Regály UNIRACK jsou navrženy pro efektivní ruční obsluhu. Mezi jejich klíčové výhody patří kvalitní a pevná konstrukce, která umožňuje snadnou montáž a možnost rychlého přestavění polic. Jsou vhodné jako pro profi, tak pro hobby použití. Od průmyslových objektů, skladů a archivů, až po domácí prostory jako je garáž, sklep nebo dílna.

Přenastavitelnost polic: 33 mm. Nosnost polic: 130-640 kg. Nosnost sloupce: 1100-3600 kg.