Naše výhody

České regály přímo od výrobce

Kovové policové regály VARIMO sami vyrábíme již přes 10 let. Můžete si tak být jistí, že volíte léty prověřený profesionální produkt s promyšlenou konstrukcí a kvalitními prvky. Nespornou výhodou nákupu regálů přímo od výrobce je přívětivý poměr ceny a výkonu při zachování kvality a profesionality produktu.

Český výrobek roku 2021

Naše policové regály VARIMO a dílenské stoly AXTOR získaly ocenění Český výrobek roku 2021. Můžete se tak spolehnout, že se jedná o kvalitní produkty s českou tradicí.

Záruka 5 let na policové regály VARIMO

Stojíme si za kvalitou našich policových regálů VARIMO, a proto vám na ně dáváme záruku 5 let. Věříme, že vám budou dobře sloužit.

Expedujeme do 48 hodin

Veškeré zboží, které je skladem, expedujeme do 48 hodin. Po domluvě si zboží můžete také vyzvednout v našem skladu u Kutné hory.

Certifikace a ocenění

K výrobě našich policových regálů VARIMO používáme svitky vysoce kvalitní certifikované oceli - regály tak splňují evropské normy kvality. Dále získaly také certifikát Strojírenského zkušebního ústavu v Brně a pyšní se oceněním Český výrobek roku 2021.

Množstevní slevy

Využijte množstevních slev při nákupu většího množství zboží. Nabízíme slevu 5% za nákup od 18 150 Kč a 8% za nákup od 36 300 Kč.